Model 3D – krasnoludzki okręt

Prace nad okrętem idą powoli, ale sukcesywnie do przodu. Rozmawiam z wieloma osobami jak ulepszyć, poprawić całą konstrukcję i projekt. Dzięki temu sporo się uczę, bo w sumie całość jest dla mnie nowością i pewne proste rozwiązania nie przychodzą same do głowy. Dziś chciałem pochwalić się projektem Piotra, który na podstawie szkiców z poprzedniego wpisu przygotował model 3D!

Krasnoludzki okręt – model 3D

by Piotr Jędrzejko

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to tylko poglądowy model zrobiony na bazie odręcznych szkiców, jednak pomaga mi on zobaczyć jak komponować będzie się całość konstrukcji. Już po nim wiem, że na pewno wrota hangarów nie będą miały jednakowego wzoru na sobie oraz nie będą tak blisko siebie. Okręt na pewno będzie też dłuższy by zrobić miejsce na generator dymu i pozostałą mechanikę, która ma poruszać wszystkimi mechanizmami tak wewnątrz jak i na zewnątrz okrętu. Dodatkowo musicie wziąć pod uwagę, że model pokazany jest cały czas rozwijany, więc jeśli zajrzycie tutaj za jakiś czas będzie on zapewne wyglądał zupełnie inaczej – sukcesywnie zmierzając do wyglądu modelu, który będzie powstawał fizycznie.

Mam nadzieję, że projekt jak i model 3D się podoba, a ja chciałem jeszcze raz podziękować Piotrowi oraz wszystkim ludziom, którzy pomagają mi przy tym projekcie!

You may also like